Lagano do četvrtfinala

Kakav blitzkrieg! Zrinjski u uraganskih šest minuta zabio četiri gola

Momčad Zrinjskog plasirala se u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine bez većih problema pobijedivši Slaviju iz Istočnog Sarajeva.
Sport / Nogomet | 21. 10. 2020. u 16:50 S.B. | Bljesak.info

Iako s posve novom trenerskom garniturom na klupi, s Mariom Ivankovićem koji je mijenjao ‘samoizoliranog’ Mladena Žižovića, Plemići su razbili goste iz Lukavice, postigavši četiri gola u samo šest minuta!

Bljesak.info / Mario Ivanković

Naime, Plemići su u prvom dijelu utakmice imali ‘bezbroj’ šansi, ali nisu uspjeli probiti bedem gostiju, koji su se orjentirali na obranu. Ali nakon što je odmah na početku drugog dijela pogodio Ognjen Todorović, koji je ušao kao zamjena u poluvremenu, vrlo brzo pala su još tri. I to svake dvije minute.

Na asistenciju Filipa Arežine na 2:0 povisio je Petar Kunić, a furioznih šest minuta zaključili su Damir Zlomislić ze Anes Mašić, kojemu je asistirao Todorović.

Bljesak.info / Zrinjski lako sa Slavijom

Ivanković je tako uspio proći dalje u Kupu, a uz to odmoriti neke važne igrače pred prvenstveni ogled s Olimpikom ovog vikenda.