Dalje nećeš moći

Juventusu se svi smiju: Alex Sandro zaustavlja svog suigrača Ronalda

Cristiano Ronaldo pretrčao je igrača Porta koji mu je uklizao i htio je jurnuti prema šesnaestercu domaćih, ali na putu mu se ispriječio njegov suigrač Alex Sandro i Ronaldo se zabio u njega.
Sport / Nogomet | 18. 02. 2021. u 14:00 Bljesak.info

Juventus je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka doživio poraz kod Porta, završilo je rezultatom 2:1, što je još i dobar rezultat za talijanskog velikana s obzirom na sve prikazano na terenu.

Portugalski sastav iznenadio je Staru damu u uvodnim sekundama i prvog i drugog poluvremena, a u nekoliko navrata Wojciech Szczesny svojim je intervencijama spriječio potpunu katastrofu Juvea.

Igračima Stare dame ništa nije polazilo za nogom, mučili su loptu i sebe, a koliko su bili konfuzni, potvrđuje scena iz drugog poluvremena.

Vidno razočaran, Portugalac je snuždeno odšetao prema aut-liniji. Sandru očito još nitko nije rekao da mu je Cristiano sada suigrač, a ne protivnik kojeg treba zaustaviti po svaku ciujenu.

Naravno, ta scena izazvala je lavinu komentara i salve smijeha na društvenim mrežama...