Serie A

Juventus svladao fenjeraša; Tudoru samo bod na Bentegodiju

Juventus je nakon poraza od Chelseaja u Ligi prvaka i od Atalante u prvenstvu, prekinuo negativnu seriju i nadvisio fenjeraša Salernitanu u Salernu s 2:0.
Sport / Nogomet | 30. 11. 2021. u 23:04 Bljesak.info

Nakon pobjede Fiorentine, rapsodije Atalante i Marija Pašalića koji je zabio hattrick, u kasnijem terminu u utorak odigrane su još dvije utakmice 15. kola talijanske Serie A koje će se zaključiti u srijedu i četvrtak.

Paulo Dybala načeo je domaćine u 21. minuti, odigrao je dupli pas s Dejanom Kuluševskim i topovskim udarcem matirao Vida Beleca.

Sve je bilo riješeno u 70., Federico Bernardeschi je poslao loptu na peterac, a tamo se Alvaro Morata sjajno snašao i progurao loptu kraj protivničkog vratara za 2:0.

U idućem kolu Salernitana gostuje kod Milana, a Juventus dočekuje Genou.

Nakon poraza u prošlom kolu kod Sampdorije, Tudorova Verona odigrala je 'nulu' na domaćem terenu protiv pretposljednjeg Cagliarija.

Tudorova momčad dominirala je u svim segmentima utakmice, posebno u nastavku dvoboja, no nikako nije uspjela smoliti čvrste goste koji su domaćinima prepustili posjed lopte i orijentirali se na kontranapade.

Boško Šutalo utakmicu je proveo na krupi za pričuve.