Četvrtfinale Kupa BiH

Juniori Zrinjskog upisali uvjerljivu pobjedu u gostima kod Čelika

Juniori 'Plemića' u ovom susretu su bili bolji od nogometaša Zeničana i slavili s uvjerljivih 0:4, te tako ostvarili veliku prednost uoči uzvratne utakmice u Mostaru.
Sport / Nogomet | 22. 11. 2017. u 19:01 Bljesak.info

U srijedu su juniori HŠK Zrinjski u Zenici odigrali utakmicu četvrtfinala Kupa BiH, gdje su za protivnika su imali vršnjake iz NK Čelika.

Juniori 'Plemića' trenera Nenada Gagre su bili bolji od nogometaša Zeničana i slavili s uvjerljivih 0:4, te tako ostvarili veliku prednost uoči uzvratne utakmice u Mostaru.

Mostarci su poveli preko Nermina Hajdarevića u 14.minuti, na 2:0 povisio je Mateo Božić u 36. minuti.

U 48. minuti Teo Rozić bio je siguran iz jedanaesterca za treći pogodak Mostaraca, a točku na i postavio je Leonardo Domgjonaj pogotkom u 70. minuti.

HŠK ZRINJSKI: Savić Vojin V, Džida Marko, Duraković Elvir, Cigelj Bruno, Savić Igor, Bošnjak Ivan, Šunjić Nikola, Rozić Teo, Hajdarević Nermin, Božić Mateo, Mašić Anes.

Još su igrali: Čoko Gabrijel. Kordić Lovro, Bandić Petar, Domgjonaj Leonardo, Križanac Stipan