Nakon jedanaesteraca

Juniori Zrinjskog plasirali se u polufinale Kupa BiH

Mladi Plemići, pod vodstvom trenera Dalibora Cvitanovića, došli su do vodstva već u 9. minuti utakmice kada je za vodstvo HŠK Zrinjski pogodak postigao Bošnjak Patrik.
Sport / Nogomet | 06. 04. 2021. u 21:15 Bljesak.info

U 1/2 finala Kupa BiH u uzrastu do 19 godina, juniori HŠK Zrinjski ostvarili su pobjedu na stadionu HŠK Zrinjski nad vršnjacima iz NK Široki Brijeg, nakon izvođenja jedanaesteraca i time izborili plasman u finale Kupa BiH U-19.

Kada se očekivao kraj prvog poluvremena i odlazak na odmor gosti dolaze do izjednačenja rezultata (1:1), a strijelac pogotka je Stipe Tokić.

Tako se na odmor otišlo bez pobjednika rezultatom 1:1,a što je u konačnici i bio krajnji rezultat regularnog dijela utakmice, budući da se u drugom poluvremenu rezultat nije mijenjao.

Pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, jer se igra samo jedna utakmica u polufinalu Kupa BiH U-19, a uspješniji su bili juniori HŠK Zrinjski.

HŠK ZRINJSKI: Sefo Anis, Tiro Semir, Žuljević Vinko, Šuta Riad, Vrankić Ivan, Sučić Petar, Miličević Petar, Šetka Petar, Škembić Ahmed, Bašić Ivan, Bošnjak Patrik. Pričuve: Trišić Milan, Stipinović Matija, Vrljić Franjo, Kolobara Mateo, Sabljić Franko, Mičeta Robert, Šilić Nikša.

TRENER: Cvitanović Dalibor

NK ŠIROKI BRIJEG: Ivan Puljić, Ivan Mustapić, Gabrijel Drmač, Mate Zvonimir Matić, David Martić, Ivan Grgić, Stipe Tokić, Luka Miletić, Josip Planinić, Marko Šimić, Filip Brekalo. Pričuve: Vanja Džidić, Mario Vukoja, Tomislav Krstanović, Andrej Blek, Petar Kolenda, Lovre Alilović, Karlo Marić.

TRENER: Anto Kokić

Mladi Plemići protivnika u finalu Kupa BiH saznati će sutra kada se sastaju FK Olimpik i FK Zvijezda-09.