32-godišnji Nigerijac

John Obi Mikel se oprostio od reprezentacije

Mikel je za reprezentaciji igrao 13 godina upisavši 88 nastupa i šest golova.
Sport / Nogomet | 18. 07. 2019. u 20:10 Bljesak.info

Kapetan nigerijske nogometne reprezentacije John Obi Mikel (32) oprostio se od dresa nacionalne vrste dan nakon što je Nigerija na afričkom Kupu nacija osvojila treće mjesto.

"Došao je trenutak za oproštaj. Stigao je kraj mog puta u reprezentaciji i vrijeme je za mlađe igrače," poručio je vezni igrač koji je početkom srpnja potpisao dvogodišnji ugovor za turskog prvoligaša Trabzonspora, javlja Hina.

Mikel je za reprezentaciji igrao 13 godina upisavši 88 nastupa i šest golova. U dresu "Super orlova" osvojio je naslov afričkog prvaka 2013. godine, te broncu na prvenstvu koje će završiti u petak finalnom utakmicom između Alžira i Senegala. Bio je i član nigerijske reprezentacije koja je na olimpijskim igrama 2016. u Rio de Janeiru osvojila broncu.

Čak 11 godina je nosio dres Chelsea, a igrao je i za Middlesbrough, norveški Lyn, te kineski Tianjin, javila je Hina.