U 18

Juniori BiH pobijedili Crnogorce

Juniori BiH pobijedili reprezentaciju Crne Gore
Sport / Nogomet | 14. 05. 2019. u 21:28 Fena

Juniorske nogometne reprezentacije (U18) Bosne i Hercegovine i Crne Gore odigrale su u Trening centru Nogometnog saveza BiH u Zenici prvu od dvije prijateljske utakmice, u kojoj je bh. tim slavio rezultatom 1:0 (0:0).

Mrežu gostiju pogodio je u 59. minuti Andrija Drljo, koji je s oko 18 metara malo iskosa s desne strane pogodio gornji lijevi ugao crnogorskog golmana Sergeja Joksimovića.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu imao je u 24. minuti Andrej Đukanović za bh. tim, ali je Joksimović obranio njegov šut s oko sedam metara od gola. Prethodno su gosti u 10. minuti šutirali s ivice 16-erca, ali je šut Ivana Vukčevića bh. golman Luka Kačavenda također obranio.

Ove dvije reprezentacije, polovinom prosinca prošle godine, odigrale su međusobni duel u Medulinu (Hrvatska), kada je bh. tim slavio s 2:0.

Naredni susret igraju također u Zenici u četvrtak, 16. svibnja s početkom u 11.00 sati.