Jamajka i SAD u polufinalu

Jamajka i SAD će tako polufinale igrati u Nashvilleu u srijedu, dok drugi polufinalni par čine Meksiko i Haiti.
Sport / Nogomet | 01. 07. 2019. u 08:50 Bljesak.info

Jamajka i SAD će igrati u polufinalu Gold Cupa nakon što su u nedjelju u četvrtfinalnim susretima eliminirali Panamu i Curacao.

Jamajka se plasirala u treće uzastopno polufinale Gold Cupa nakon što je u nedjelju u Philadelphiji u četvrtfinalnoj utakmici sa 1-0 pobijedila Panamu pogotkom Darrena Mattocksa u drugom poluvremenu, javlja Hina.

Mattocks je pobjedu Jamajci donio udarcem s ''bijele točke'' 15 minuta prije kraja utakmice.

Branitelji naslova SAD su mjesto u polufinalu osigurali također pobjedom od 1-0 nad Curacaom, a strijelac jedinog gola bio je Weston McKennie u 25. minuti prvog poluvremena

Jamajka i SAD će tako polufinale igrati u Nashvilleu u srijedu, dok drugi polufinalni par čine Meksiko i Haiti koji će se za mjesto u finalu boriti dan ranije u Glendaleu, javila je Hina.