Premier League

Iznanađenje na King Poweru: Jazavci uzeli Lisicama čitav plijen

Sport / Nogomet | 30. 11. 2020. u 20:41 Bljesak.info

Lisice i njihov trener Brendan Rogers ugostili su fenjeraša Fulham te su se u Leicesteru vjerojatno ponadali lakim bodovima i izravnavanjem na vrhu ljestvice s Liverpoolom i Tottenhamom, međutim, Jazavci su imali drukčije planove.

Naime, u susretu koji je na rasporedu u terminu ponedjeljkom, Leicester je na domaćem terenu poražen s 1:2.

Statistika je premoćno bila na strani Lisica (67-33%), ali je Fulham za dvostruko manje vremena stvorio više opasnijih prilika te su se iz tih prilika na kraju izrodili presudni pogotci.

Fulham je, ispostavilo se, sve riješio u prvom poluvremenu. Najprije je u 30. iz kontre za veselje gostiju pogodio Lookman, da bi u 38. glavni sudac utakmice Hooper dosudio kazneni udarac za Fulham kojeg je u pogodak sigurno pretvorio Cavaleiro.

Taj je rezultat stajao na semaforu sve do 86. minute kada na asistenciju Vardyja pogađa Barnes, ali više od 1:2 nisu uspjeli postići.

Upisana su tri važna boda za Fulham koji je s ovim plijenom pobjegao od Bilićevog WBA.

U kasnijem terminu svoj dvoboj igraju West Ham i Aston Villa.