Serie A

Gattusov stroj nastavlja mljeti: Roma - Milan 0:2

Ovom pobjedom sedmi Milan je stigao na 44 boda, koliko ima i šesta Sampdoria, dok je Roma ostala peta sa 50 bodova, jednim manje od četvrtog Intera, a dva od trećeg Lazija.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2018. u 23:35 Bljesak.info

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić bio je asistent za drugi pogodak Milana u 2:0 (0:0) pobjedi na gostovanju kod Rome u susretu 26. kola talijanskog prvenstva.

Kalinić, koji je u igru ušao u 67. minuti, izvrsnom je okomitom loptom proigrao Calabriju koji je izbio sam pred vratara Rome Beckera i lakoćom ga svladao.

I prije asistencije Kalinić je bio zapažen nakon dobrog udarca s vrha kaznenog prostora kojega je Becker jedva obranio. Inače, Milan je poveo u 48. minuti golom Cutronea.