Serie A

Inter pregazio Benevento i zadržao priključak na tablici

Inter je poveo u ranoj fazi utakmice nespretnom reakcijom Imbrote pred svojim vratima u 7. minuti, da bi u nastavku Lautaro u 57. te Lukaku u 67. i 78. minuti pogađali mrežu gostiju za uvjerljivu pobjedu.
Sport / Nogomet | 30. 01. 2021. u 22:55 Bljesak.info

Nogometaši Intera u susretu su 20. kola talijanskog prvenstva kao domaćini rutinski nadigrali Benevento s 4:0 te se tako ponovno približili vodećem Milanu na dva boda zaostatka.

Ivan Perišić odigrao je čitav susret za Inter dok je Marcelo Brozović ostao na klupi crno-plavih koji sada imaju 44 boda, dva manje od Milana koji je ranije u subotu kao gost svladao Bolognu s 2:1 uz gol Ante Rebića.

Prvak Juventus se 2:0 pobjedom na gostovanju kod Sampdorije u Đenovi uspeo se na treće mjesto na ljestvici.