Serie A

Inter pobjedom nad Veronom došao na korak do naslova

Milanski Inter je u 33. kolu Serie A s minimalnih 1:0 pobijedio Veronu i stigao na korak do naslova. Za pobjedu je u 76. minuti pogodio Darmian.
Sport / Nogomet | 25. 04. 2021. u 18:44 Bljesak.info

Nogometaši Intera napravili su još jedan korak do osvajanja 19. naslova prvaka Italije minimalnom 1:0 pobjedom protiv Verone u susretu 33. kola Serie A.

U izjednačenoj utakmici presudio je pogodak Darmiana u 76. minuti nakon brzog protunapada i lucidnog proigravanja Eriksena.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 79., a Ivan Perišić do 65. minute.

Vodeći Inter sada ima 79 bodova, 13 više od drugog Juventusa, koji je igrao samo 1:1 na gostovanju kod Fiorentine (Dušan Vlahović, 19.; Álvaro Morata, 46.) i trećeg Milana koji će svoj susret 33. kola igrati u ponedjeljak protiv Lazija u Rimu.

Verona, koja je izgubila sedmu od posljednjih osam utakmica, ostala je na 10. mjestu ljestvice sa 41 bodom.

Još su igrali Benevento - Udinese 2:4.