Serie A

Inter na gostovanju svladao Veronu, asistencija Brozovića

Ekipa trenera Contea je u 52. minuti povela golom Lautara Martineza, a izjednačio je Ivan Ilić u 63. minuti nakon velike greške Samira Handanoviča kojem je lopta ispala iz ruku...
Sport / Nogomet | 23. 12. 2020. u 22:37 Bljesak.info

Nogometaši Intera privremeno su preuzeli vodstvo na ljestvici Serie A nakon što su u susretu 14. kola na gostovanju pobijedili Veronu sa 2:1.

Hoće li tu i ostati, ovisi o rezultatu kasnijeg meča između Milana i Lazia.

Ipak, gosti su u 69. minuti stigli do novog vodstva. Pogodak glavom je postigao Milan Škriniar na ubačaj Marcela Brozovića.

Hrvatski veznjak je odigrao cijeli susret za goste, dok je Ivan Perišić igrao do 70. minute.