Serie A strepi pred njim

Inter ispustio bodove: Ivan Jurić očitao Antoniju Conteu nogometnu lekciju

Verona koju vodi trener 'autsajder' Ivan Jurić remizirala je s Interom iz Milana 2:2 u 31. kolu talijanske Serie A. Momčad hrvatskog trenera u ovoj je sezoni uz sjajnu Atalantu pravi hit talijanskog prvenstva.
Sport / Nogomet | 10. 07. 2020. u 00:04 Bljesak.info

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona i Inter su odigrali 2:2.

Momčad Ivana Jurića je sjajno ušla u susret i povela je već u 2. minuti golom Darka Lazovića.

Srpski igrač sjajno je prošao po krilu, potom u kaznenom prostoru 'slomio' Milana Škriniara, te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča. U 19. minuti je moglo biti 2:0, no udarac Miguela Velosa je završio u stativi.

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše, no u svega deset minuta nastavka je uspio okrenuti rezultat.

Izjednačio je Antonio Candreva u 49. minuti, a isti je igrač u 55. minuti želio ubaciti pred gol, ali je Federico Dimarco skrenuo u vlastitu mrežu. Ipak, u 86. minuti Miguel Veloso je lijepim udarcem donio bod domaćinu.

Marcelo Brozović je za Inter igrao 70 minuta.

U prvom susretu Udinese je na gostovanju pobijedio otpisani SPAL s 3:0. Hrvatski vratar Karlo Letica morao je tri puta vaditi loptu iz mreže.

Golove za momčad iz Udina zabili su Rodrigo De Paul (18), Stefano Okaka (35) i Kevin Lasagna (81). Za domaći sastav je branio Karlo Letica.

Udinese je upisao devetu pobjedu i trenutačno je na 14. mjestu sa 35 bodova, dok je SPAL posljednji sa 19 osvojenih bodova.