Federalna liga

Igmanu samo bod, GOŠK u nedjelju za jesenski naslov

U Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine ostale su se odigrati još dvije utakmice i prvoligaši će na zimsku stanku koja će trajati više od tri mjeseca.
Sport / Nogomet | 20. 11. 2021. u 15:47 S.B. | Bljesak.info

U nedjelju ćemo dobiti i jesenskog prvaka, jer je konjički Igman odigrao 1:1 s Goraždem u gostima, pa sada GOŠK ima šansu prezimiti na prvom mjestu.

Oba gola u Goraždu postigli su domaći igrači. Vernes Islamagić doveo je Goražde u vodstvo u 11. minuti, a tri minute kasnije Mahir Karić postigao je autogol.

U nedjelju GOŠK dočekuje Vis Simm Bau i ekipi Ivana Bubala dovoljna je bila kakva pobjeda za prvo mjesto, budući da Gabeljani imaju bolju gol razliku.

U nedjelju će se odigrati preostale dvije utakmice, a prvoligaška sezona nastavit će se tek tamo na proljeće 5. ožujka.