Katastrofa Širokog

I Široki ispao, Albanci nadoknadili zaostatak; uzvrat prekinut zbog nereda

Široki Brijeg završio je nastup u Europi. Dva gola prednosti (3:1) iz prve utakmice nije bilo dovoljno za Široki. Vllaznia je slavila s 3:0 i prošla dalje.
Sport / Nogomet | 15. 07. 2021. u 22:58 S.B. | Bljesak.info

Vllaznia je slavila s 3:0 u Skadru i prošla dalje u drugo kolo Konferencijske lige. Široki je imao 3:1 iz prve utakmice, ali očito je onaj primljeni gol u sudačkoj nadoknadi na Pecari bio ključan.

Nakon prvog poluvremena bilo je 0:0, a onda su Albanci dali tri gola u nastavku. Dva je postigao Fahrudin Đurđević, a jedan je dodao Imami.

Domaći su imali podršku od oko pet tisuća navijača na tribinama, a dio navijača pravio je nered nakon prvog gola, zbog čega je glavni sudac povukao igrače u svlačionicu.

Prekid je trajao nekih desetak minuta, no nakon njega Široki se potpuno raspao i ispao iz Europe.