'Vatreni' minimalno

Hrvatska u dvodnevnoj utakmici pobijedila Kosovo

Sport / Nogomet | 03. 09. 2017. u 14:01 Z.S.

U nastavku kvalifikacijske utakmice za nogometno SP 2018. između Hrvatske i Kosova, koja je u subotu prekinuta u 21. minuti zbog lošeg stanja maksimirskog travnjaka natopljenog kišom, hrvatska reprezentacija slavila je sa 1:0 pogotkom Domagoja Vide u 74. minuti.

Sve do 74. minute nije bilo pogodaka. Tada je Luka Modrić iz slobodnog udarca s lijeve strane ubacio loptu u kazneni prostor, a Domagoj Vida iskoristio statičnost gostujuće obrane te glavom sa šest metara svladao kosovskog kapetana Samira Ujkanija.

Za dva dana, u utorak, 5. rujna, Hrvatska će gostovati u Esikšehiru, gdje će protiv Turske odigrati utakmicu 8. kola.

U posljednjem kvalifikacijskom terminu za natjecanje u grupnoj fazi, hrvatska će reprezentacija 6. listopada ugostiti Finsku u osječkom Gradskom vrtu, a 9. listopada gostovati u Ukrajini.