Messi se vraća kući?

Hrvatska razbila Argentinu!

Hrvatska je i nakon 20 godina ostala neporažena u drugoj utakmici u skupini SP-a, a ovoga puta srušila je veliku Argentinu!
Sport / Nogomet | 21. 06. 2018. u 21:50 Bljesak.info

Hrvatska nogometna reprezentacija slavila je s 3:0 protiv Argentine u susretu drugog kola skupine D Svjetskog prvenstva igranom u ruskom Nižnjem Novgorodu i tako osigurala plasman u osminu finala!

''Vatreni'' su poveli u 53. minuti pogotkom Ante Rebić nakon katastrofalne pogreške vratara Caballera.

''Gaučose'' je na koljena bacio Luka Modrić fantastičnim pogotkom u 80. minuti s 24 metra za 2:0. FIFA je kapetana Hrvatske proglasila igračem utakmice.

Točku na ''i'' u 91. minuti postavio je Ivan Rakitić nakon kontre, a isti je igrač u 86. minuti iz slobodnog udarca pogodio gredu.

Hrvatska se ovom pobjedom sa šest bodova izdvojila na vrhu ljestvice skupine D dok Argentina ostaje na jednom bodu.

Island, koji ima jedan bod, te Nigerija, koja je bez bodova, svoj susret će odigrati u petak.

Uz Hrvatsku, osminu finala do sada su osigurale još tri reprezentacije: Rusija, Urugvaj i Francuska.