U 15. minuti susreta

Hrvatska: Nogometaš se srušio na terenu i preminuo

Bruno Boban preminuo je u 26. godini života nakon što mu je pozlilo na utakmici.
Sport / Nogomet | 24. 03. 2018. u 18:06 Bljesak.info

Na današnjoj  utakmici Marsonije i Slavonije domaći igrač Bruno Boban preminuo je u 26. godini života nakon što mu je pozlilo u 15. minuti susreta.

Oko njega su okupili se najbliži igrači, u igralište je utrčao i klupski liječnik, a nakon par minuta na teren je stigla i ekipa Hitne pomoći.

Bruno je brat Gabrijela Bobana koji igra u hrvatskom prvoligašu Osijeku, piše Index.hr.

Igrao na desnom krilu, a bio je najbolji strijelac Treće HNL Istok s 12 pogodaka ove sezone. U prošlom kolu (18. ožujka) protiv Varteksa Bruno je u pobjedi Marsonije 3:0 zabio dva pogotka.

Boban je igrao i u Prvoj HNL u dresu Zagreba, odigrao je 18 utakmica.

Svoju karijeru je započeo u Zagrebu, a u Marsoniju je došao iz redova Slavonije.