Splićani pali u Kranjčevićevoj

Lokomotiva - Hajduk 2:0

Vodi Dinamo (27) ispred Osijeka (23), Lokomotiva je treća s 22 boda, a Hajduk sedmi s 11 bodova.
Sport / Nogomet | 21. 10. 2018. u 20:16 Bljesak.info

U zadnjem susretu 11. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Hajduka s 2-0 (1-0).

Hajduk je ubilježio četvrti poraz u prvenstvu u vrlo lošoj utakmici u Kranjčevićevoj, u kojoj je Lokomotiva iz dva protunapada došla do dva gola i slavila.

Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali su ipak domaćini zabili u 24. minuti kada je Uzuni preciznom loptom uposlio Domagoja Grožđeka, koji je svladao vratara Posavca. U 69. minuti Lokomotiva je postigla i drugi gol nakon brze kontre i udarca Albanca Myrto Uzunija kojeg je na gol crti još nespretno potvrdio igrač Hajduka Domagoj Bradarić.

U 76. minuti Caktaš pogađa vratnicu i to je bilo sve od jalovog Hajduka.