Liga prvaka

'Hat-trick' Messija, čudesni preokret Intera

U srijedu igrat će se susreti u skupinama od E do H. Nama najzanimljiviji bit će onaj branitelja naslova Real Madrida i Rome.
Sport / Nogomet | 18. 09. 2018. u 21:32 Bljesak.info

Prve pobjede u novoj sezoni Lige prvaka ostvarili su u skupini B Barcelona i Inter. Hat-trick ostvario je u 4:0 trijumfu nad PSV-om Messi, a za jedan gol asistirao mu je Ivan Rakitić. Inter je pak napravio veliki preokret u završnici i s 2:1 svladao Tottenham.

Barcelona je pobijedila PSV s 4:0. Domaćin je poveo spektakularnim golom Messija iz slobodnog udarca u 31. minuti , na 2:0 povisio je Dembele (75), a potom je  Messi (77, 88) dodao još dva pogotka.

U dvoboju Inter - Tottenham gosti su vodili od 54. minute nakon velike pogreške golmana Handanoviča, ali Inter je napravio veliki preokret u završnici. U 86. minuti Asamoah je ubacio, a Icardi fantastičnim volejem s ruba šesnaesterca pogodio kut za 1:1, a u drugoj minuti sudačke nadoknade Vecino glavom donosi pobjedu Interu!