Liga prvaka

Hat-trick Dybale u pobjedi Juventusa, City se namučio protiv Hoffenheima

Strijelac sva tri pogotka bio je raspoloženi Argentinac Paulo Dybala u 5.', 33'. i 69. minuti.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2018. u 22:36 Bljesak.info

Nogometaši Juventusa su večeras u Torinu u okviru drugog kola u skupni H Lige prvaka savladali ekipu Young Boysa rezultatom 3:0.

Ovo je torinskom timu bila druga pobjeda u okviru grupne faze, nakon što su u prvom kolu svladali Valenciu sa 2:0, dok Young Boysi imaju dva poraza.

U drugom susretu koji se igrao od 19.00 sati, u grupi F snage su odmjerili Hoffenheim i Manchester City a na kraju je slavio engleski tim sa 2:1.

Nijemci su poveli već u prvoj minuti preko Ishaka Belfodila, da bi u osmoj minuti Kun Aguero poravnao rezultat.

Pobjedu 'građanima' donio je David Silva u 87. minuti.