HNL

Hajduk izgubio i od zadnje Istre

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su na svom terenu Hajduk sa 1-0 (0-0) u utakmici 10. kola Prve HNL i pobjegli s dna prvoligaške ljestvice.
Sport / Nogomet | 31. 10. 2020. u 19:34 Bljesak.info

Pogodak za drugu pobjedu Puljana u ovoj prvenstvenoj sezoni postigao je Matej Vuk u 87. minuti. U 76. minuti je kapetan Hajduka Mijo Caktaš promašio kazneni udarac.

Istra 1961 se sa osam bodova sa zadnjeg, desetog mjesta vinula na sedmu poziciju, odmah iza Hajduka koji je ostao šesti sa deset bodova. Vodeći Dinamo ima 22 boda, a Gorica i Osijek ih imaju po 16. Četvrta je Rijeka sa 12 bodova iz šest nastupa.

Puljani su uspjeli doći do velike pobjede, a Hajduk je doživio i treći uzastopni poraz.