Ručno pleteno

Griezmann šokirao frizurom, a onda i propuštenom šansom

U 56. minuti pri vodstvu Barcelone 2:1 Griezmann je imao čistu šansu za 3:1. Jordi Alba ubacio je s lijeve strane, Griezmann je bio sam samcat pred praznim golom, ali loptu nije proslijedio u mrežu, nego ulijevo ravno u vratarove ruke.
Sport / Nogomet | 17. 12. 2020. u 17:00 Bljesak.info

Antoine Griezmann pojavio se na utakmici protiv svog bivšeg kluba Real Sociedada s neobičnom frizurom - pletenicama u stilu bivše NBA zvijezde Allena Iversona.

Griezmann je poznat kao veliki obožavatelj NBA-a, pa ga je možda baš to inspiriralo na promjenu imidža. Međutim, nova frizura nije mu donijela sreću - baš obrnuto, upisao je možda i najgori promašaj karijere.

Veliki promašaj na kraju nije koštao Barcelonu - na kraju je ostalo 2:1.

Griezmann je ukupno devet godina preveo u Real Sociedadu - stigao je kao 14-godišnjak, a otišao 2014. u Atletico Madrid, gdje se zadržao pet godina.

Kad se sve zbroji, moguće je da je Griezmann stilom svoje nove frizure želio podsjetiti na Allena Iversona, ali mnoge je malo više podsjetio na Britney Spears...