Engleska Premier liga

Građani strpali Kanarincima pet komada u krletku, Brighton se pridružio Liverpoolu

Engleski nogometni prvak Manchester City u susretu je 2. kola nove sezone na svom terenu deklasirao novaka u ligi Norwich City sa 5-0 (2-0) i tako upisao prve bodove.
Sport / Nogomet | 21. 08. 2021. u 20:54 Bljesak.info

Nogometaši Brighton and Hove Albiona postali su druga momčad koja je ostvarila drugu pobjedu u prva dva kola engleske Premier lige, oni su na svom terenu svladali Watford sa 2-0 (2-0).

Strijelci su bili Duffy (10) i Maupay (41).

Ranije u subotu drugu pobjedu u 2. kolu ostvario je i Liverpool 2-0 (1-0) uspjehom na Anfieldu protiv novaka u ligi Norwich Cityja. Pogotke su postigli Diogo Jota (18) i Mane (69).

Pritisak "građana" rezultirao je vodstvo već u sedmoj minuti kada se lopta od vratara gostiju Krula (7-ag) odbila u mrežu. Novo skupocjeno pojačanje Grealish (22) povisio je na 2-0 sredinom prvog poluvremena, dok su se u nastavku u strijelce upisali Laporte (64), Sterling (71) i Mahrez (84).

Priliku pridružiti se Liverpoolu i Brightonu u nedjelju će imati Manchester United, Tottenham Hotspur i Chelsea koji će gostovati kod Southamptona, Wolverhamptona i Arsenala, a u ponedjeljak West Ham Uinted i Leicester City koji će igrati međusobno.