Prva liga

GOŠK-u pobjeda u čapljinskom derbiju

U lokalnom derbiju, te derbiju začelja 17. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine GOŠK je slavio minimalnu 1:0 pobjedu kod Čapljine.
Sport / Nogomet | 13. 03. 2021. u 17:08 S.B. | Bljesak.info

GOŠK je ostvario minimalnu 1:0 pobjedu u Čapljini kojom je posve pobjegao s dna ljestvice, a istovremeno ostavio Čapljince u opasnoj zoni. Jedini pogodak postigao je Dženan Haračić u 17. minuti utakmice.

Bljesak.info / GOŠK slavio u Čapljini

Inače, važnost utakmice za obje momčadi, te činjenica da su se sastali lokalni rivali, donijeli su puno iskri na terenu, pa je sudac Mario Pejić iz Gruda podijelio čak 10 žutih kartona, po 10 na obje strane.

Bljesak.info / Puno iskri u lokalnom derbiju

Na čelu ljestvice i dalje je Posušje koje je s 4:0 svladalo posljednji Slaven. U Živinicama je dva gola postigao Ivan Bešlić, jedan Zvonimir Begić, a konačnih 4:0 postavio je Josip Serdarušić iz kaznenog udarca u 90. minuti.