Trening utakmica

GOŠK svladao Zrinjski u prijateljskom ogledu u Čitluku

Sport / Nogomet | 13. 04. 2021. u 18:06 S.B. | Bljesak.info

Zrinjski je između dvije prvenstvene utakmice odigrao i trening utakmicu s GOŠK-om iz Gabele. Trener Sergej Jakirović već je najavio kako će mu praksa biti dogovarati trening utakmice tijekom tjedna, kako bi svi igrači koje ima na raspolaganju bili u ritmu odigravanja utakmica.

Protiv GOŠK-a Zrinjski je izgubio s 1:2, iako je na poluvremenu vodio golom Anesa Mašića. U drugom dijelu GOŠK je preokrenuo, u 48. minuti autogol je postigao Ivan Bašić, a konačni rezultat postigao je Anđelo Kordić u 79. minuti.

Zrinjski je igrao u sastavu Soldo (46' Dalipagić), Marušić, Krešić, Gačić, Travaglia, (56' Sučić) Trebotić (46' Božić), Pušić (46' Ljubić), Vukoja (46' Šilić), Bašić, Ibanez (46' Bošnjak), Mašić (46' Čamber).