3:2

GOŠK slavio nad Tuzla Cityjem u Gabeli

Izabranici Feđe Dudića odigrali su sjajnu utakmicu i došli do izuzetno važne i prve pobjede u ovoj sezoni.
Sport / Nogomet | 15. 08. 2018. u 20:06 Bljesak.info

Iako se Tuzla City nadala bodovima iz Gabele, Lavovi su posao odradili zaista lavovski i puni plijen ostavili na stadionu u Gabeli.

U 24. minuti GOŠK je poveo golom Vidmara nakon greške obrane gostiju, da bi šest minuta kasnije Ereiz nakon prekrasne akcije domaćih udvostručio prednost Gabeljana.

Sredinom drugog dijela Nuhić je izborio penal, Kostić je bio precizan i Tuzla City se uspjela vratiti u igru.

Konačnu objedu domaćoj ekipi donio je na kraju utakmice Vedad Kulović kada je loptu smjestio u suprotni kut vratara Fejzića.

Do kraja utakmice ekipa Tuzle uspjela je postići još jedan, utješan gol, tako da je konačan rezultat utakmice glasio 3:2.