Prva liga

GOŠK se budi, Čapljina dva mjeseca bez pobjede

U prvim utakmicama 11. kola dojučerašnja dva lidera TOŠK i Jedinstvo izgubili su na gostovanju, pa je Rudar iz Kaknja novi lider.
Sport / Nogomet | 17. 10. 2020. u 16:53 S.B. | Bljesak.info

Rudar je s 2:0 svladao Budućnost, za svoju četvrtu pobjedu iz zadnjih pet utakmica, pa Kakanjci su novi lideri u sezoni u kojoj se pet, šest momčadi smjenjivalo na vrhu.

Rudaru su na ruku išli rezultati iz Travnika, gdje je izgubio TOŠK, te iz Konjica gdje je Igman svladao Jedinstvo. Jedini pogodak postigao je Senad Kašić u 66. minuti.

Polako se budi GOŠK koji je slavio s 1:0 u Živinicama i povezao dvije pobjede. Jedini pogodak postigao je Josip Šantić u 51. minuti.

Zato je i dalje u velikim problemima Čapljina koja nije nikoga pobijedila skoro dva mjeseca. Danas je bodove iz Čapljine odnijelo Bratstvo golom Maida Jaganjca u 66. minuti.