Šok u Gabeli

GOŠK poražen nakon nevjerojatnog preokreta na Podavali

Nakon vodstva GOŠK-a od 1:0 u prvom poluvremenu, sve se okrenulo u samo pet minuta i gosti su slavili u Gabeli sa 1:3.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2018. u 18:27 Bljesak.info

U preokretu kakav se rijetko viđa na našim terenima ekipa GOŠK-a iz Gabele izgubila je bodove na domaćem terenu.

GOŠK je poveo u 26. minuti susreta preko Ramića koji je bio siguran s bijele točke.

S prednošću GOŠK-a od 1:0 otišlo se na poluvrijeme, nakon čega slijedi pravi preokret.

U samo pet minuta gosti su uspjeli dati čak tri gola i tako iz Gabele odnijeti puni plijen.

Prvi gol pao je u 59. minuti, nakon toga još dva - u 62.  64. minuti, a sa konačnih 1:3 završena je utakmica na stadionu Perice Pavlovića u Gabeli.

GOŠK - Mladost 1:3

GOŠK: Kozić, Čolić, Karamarko, Aletić, Anković, Kulović, Zolj, Ramić, Vego, Hasanović, Kovačić.

MLADOST: Velić, Diallo, Guzina, Anđušić, Marković, Sadiković, Hiroš, Asani, Mujagić, Mišić, Isaković.