Derbi u Gabeli

GOŠK preko Krupe do nova tri boda

Jedini gol postigao je Kulović u 36. minuti, koji je loptu pospremio u mrežu gostiju nakon što ga je odlično proigrao Hasanović.
Sport / Nogomet | 11. 11. 2018. u 14:46 Bljesak.info

Tri boda ostala su ovoga vikenda u Gabeli gdje su igrači GOŠK-a slavili nad Krupom.

Domaći su na Podavali sa minimalnih 1:0 svladali goste iz Krupe i tako uspjeli sva tri boda ostaviti u Hercegovini.

Do kraja prvog poluvremena gledatelji su mogli vidjeti borbenu utakmicu, da bi se u drugom poluvremenu igrači Mate Neretljaka zatvorili i čuvali prednost od 1:0.

GOŠK-u su ovo vrlo važni bodovi koje je morao uzeti kako se ne bi doveo u opasnost od ispadanja i traženju bodova u težim utakmicama u nastavku prvenstva.