Leipzig na vrhu

Gol Kramarića za pobjedu Hoffenheima

Domaći su poveli u 8. minuti pogotkom Baumgartnera, no 15 minuta kasnije izjednačio je Weghorst.
Sport / Nogomet | 06. 03. 2021. u 17:54 Bljesak.info

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je pobjednički gol za Hoffenheim koji je kod kuće u 25. kolu Bundeslige bio bolji od Wolfsburga s 2-1.

Domaći su poveli u 8. minuti pogotkom Baumgartnera, no 15 minuta kasnije izjednačio je Weghorst. U 41. minuti nakon ubačaja Kaderabeka Karamarić je iz blizine postigao gol s kojim je Hoffenheim nakraju slavio.Hrvatskom napadaču bio je to 14. gol u sezoni te je peti topnik Bundslige, a igru je napustio u 77. minuti.

Kod Wolfsburga nije bilo hrvatskih igrača na terenu, Josip Brekalo je ostao na klupi, a Marin Pongračić odrađuje crveni karton.

RB Leipzig je na vrhu preskočio Bayern svladavši u gostima Freiburg s 3-0 pogocima Nkunkua (41), Sørlotha (64) i Forsberga (79). Klub s istoka  Njemačke ima bod više i utakmicu više o Bavaraca, koji danas igraju s Borussijom Dortmund.

Eintracht Frankfurt  i Stuttgart su odigrali 1-1, a za Stuttgart je Borna Sosa igrao do 87. minute.

Tin Jedvaj nije ulazio u igru za Bayer Leverkusen, koji je golom Čeha Schicka (71) pobijedio u gostima Borussiju M'gladbach s 1-0, prenosi Hina.