Radnik - Borac 1:3

Gigović opet "pogurao" Borac, nakon penala sukob čelnika dva kluba

Banjalučki Borac dobio je Radnik s 3:1 u gostima, a oko drugog gola Borca, postignutog iz jedanaesterca, opet će se dugo pričati.
Sport / Nogomet | 02. 04. 2021. u 19:46 S.B. | Bljesak.info

Banjalučki Borac s 3:1 svladao je Radnik u Bijeljini i privremeno se vratio na drugu poziciju u Premijer ligi. Opet je utakmicu obilježio sudac Miloš Gigović koji je dosudio dvojbeni jedanaesterac za Borac, nakon kojeg je došlo do sukoba predstavnika dva kluba u svečanoj loži.

Gigović je kazneni udarac dosudio na Goranu Zakariću, koji ga je sam i realizirao. Podsjetimo, sudac Gigović bio je prvo kažnjen, pa pošteđen, zbog svog suđenja utakmice Borca i Veleža, a sada se opet vratio i opet je sudio utakmicu Borca.

Borac je poveo preko Almedina Ziljkića pred kraj poluvremena, a izjednačio je Novaković u 52. minuti. Nakon penala Zakarića demoralizirani Radnik primio je još jedan gol, a postigao ga je Grk Moraitis.

Na kraju je Gigović isključio domaćeg trenera Darka Nestorovića.