Navijači Feyenoorda

Genijalna igra riječi: Je li ovo najjači navijački transparent ikad?

Međutim, ovu je utakmicu obilježio ponajviše urnebesan transparent koji su izvjesili navijači Feynoorda. Napisali su ''Our Dick doesn't like Young Boys'', a referira se na njihova novog trenera Dicka Advocaata.
Sport / Nogomet | 08. 11. 2019. u 12:55 Bljesak.info

U skupini G Europske lige u četvrtak navečer Rangers je pobijedio Porto 2-0, dok su Feyenoord i Young Boys odigrali 1-1.

Rangers je utakmicu razriješio između 69. i 73. minute zabivši oba gola. Domaćin je stigao do prednosti u 69. minuti preko Morelosa, a samo četiri minute kasnije Steven Davis je zabio za 2-0.

U drugom susretu Feyenoord i Young Boysi su odigrali 1-1. Domaćin je poveo u 18. minuti golom Stevena Berghuisa iz jedanaesterca, a izjednačio je Marvin Spielmann u 71. minuti.

Na ljestvici vode Young Boysi i Rangers sa po sedam bodova, dok Porto i Feyenoord imaju po četiri boda.

Dakako, značenje ove fraze na engleskom jeziku može se metaforički protumačiti na prilično lascivan način.