Antin karakter...

Gattuso srušio Milan, Rebić se vratio i pocrvenio

Gol vrijedan tri boda postigao je Politano u 49. minuti. Rebić je ušao u igru u 60. minuti umjesto Krunića. U nervoznoj završnici utakmice, Rebić je zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton.
Sport / Nogomet | 14. 03. 2021. u 23:10 Bljesak.info

Napoli je u derbiju 27. kola Serie A s 1:0 slavio na San Siru protiv Milana, koji je utakmicu završio s deset igrača jer je u sudačkoj nadoknadi isključen Ante Rebić.

Gol vrijedan tri boda postigao je Politano u 49. minuti.

Rebić je ušao u igru u 60. minuti i u 71. minuti odlično pucao glavom, ali je Ospina obranio njegov udarac pod gredu. U nervoznoj završnici utakmice, Rebić je zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton.

Ibrahimović i Mandžukić i dalje su ozlijeđeni.

Milan je ovim porazom ostao devet bodova iza vodećeg gradskog suparnika Intera koji je u nedjelju slavio s 2:1 na gostovanju kod Torina. Scudetto je za Rossonere sve dalje.

Napoli je ovom pobjedom stigao do pete pozicije s 50 bodova.