Plemići napunili mrežu Građana

Gagro debitirao pobjedom na klupi Plemića

Zrinjski je tako izjednačio svoju najuvjerljiviju ovosezonsku pobjedu, onu 4:0 protiv Borca, a upravo će u sljedećem kolu gostovati kod banjalučke momčadi.
Sport / Nogomet | 09. 11. 2019. u 17:52 Bljesak.info

U skoro pa nemogućim uvjetima za igru mostarski Zrinjski svladao je Tuzla City s 4:0 i tako si ublažio rane nastale porazom kod posljednje Zvijezde 09, koji je uzročio smjenu trenera Harija Vukasa.

Bljesak.info / Gagro debitirao pobjedom na klupi Plemića

Prvu momčad u subotu je vodio Nenad Gagro, bivši trener juniora Zrinjskog, čija je momčad po nikakvom terenu riješila pitanje pobjednika u prvom dijelu.

Domaćin je do gola došao rano, Frane Čirjak šutirao je s 18 metara, lopta je okrznula nekog iz obrane Tuzlaka i otkotrljala se u gol. I drugi gol pao je nakon što je loptu u mrežu skrenuo igrač gostiju. Dugačka lopta došla je do Petra Kunića, koji je pokušao ili pucati ili vratiti povratni pas, no uklizao je Borislav Terzić koji je loptu poslao u svoju mrežu.

Kiša je do drugog dijela posve stala, ali je teren bio još gori. U takvim uvjetima gosti su nešto pokušavali, no do trećeg gola opet je došao domaćin. Na lijevoj strani probio je povratnik nakon ozljede Mario Tičinović, a loptu je u mrežu zakucao Staniša Mandić. Igra gostiju tada se posve raspala, pa je desetak minuta prije kraja domaćin došao i do četvrtog pogotka. S desne strane ubacio je Tomislav Barišić, a glavom je pogodio mladi Kristijan Stanić, koji je ušao u igru nekoliko minuta ranije.

U susretu 16. kola Premijer lige BiH, u Tuzli je večeras Sloboda poražena od Željezničara rezultatom 0:4 (0:1).

Susret je odigran po kiši i raskvašenom terenu.

Sloboda je ovim porazom ušla u dugu seriju od osam utakmica bez pobjede, a za to vrijeme osvojila je samo dva boda i predstoji joj grčevita borba za opstanak.