Futsal

Centar uzeo bod Zrinjskom

Centar će sa ovim bodom ostati na trećoj poziciji, sada imaju 25 i bod manje u odnosu na Mostar SG i Salines, ali i utakmicu više.
Sport / Nogomet | 15. 02. 2020. u 20:40 Bljesak.info

Ekipe Zrinjskog i Centra su u prvom susretu 12. kola Premijer lige BiH podijelili bodove odigravši u Mostaru 1:1.

U jako tvrdoj utakmici, Centar je do vodstva stigao u 4. minutu kada je mrežu Plemića zatresao Haris Skuhan.

Sve do 36. minute nije bilo pogodaka, a onda mrežu Sarajlija trese Luka Pehar i donosi izjednačenje Zrinjskom, što je, ispostaviće se, bio i konačan rezultat susreta.

Centar će sa ovim bodom ostati na trećoj poziciji, sada imaju 25 i bod manje u odnosu na Mostar SG i Salines, ali i utakmicu više. Zrinjski sada ima 11 bodova i ostat će na osmom mjestu na tablici.