Liga nacija

Furija minimalna protiv Švicaraca, Ukrajnici ubilježili novi poraz

Španjolska je vodeća u skupini sa sedam bodova, Njemačka ima dva manje, dok su na začelju Ukrajina s tri boda i Švicarska s jednim.
Sport / Nogomet | 11. 10. 2020. u 10:16 Bljesak.info

U najzanimljivijim susretima prvog dana trećeg kola Lige nacija Španjolska je na domaćem terenu svladala Švicarsku (1:0), dok je Njemačka u gostima bila bolja od Ukrajine (1:2).

Izabranici Luisa Enriquea su slavili pogotkom napadača Real Sociedada Mikela Oyarzabala u 14. minuti na asistenciju Mikela Merina.

Njemačka je na Olimpijskom stadionu u Kijevu svladala Ukrajinu. Golove su postigli Matthias Ginter u 20. i Leon Goretzka u 49. minuti, dok je počasni pogodak za domaće djelo Ruslana Malinovskyija u 77. minuti.

U sljedećem kolu za tri dana Njemačka dočekuje Švicarsku, a Ukrajina Španjolsku.