Borba za Premiership

Fulham izborio finale doigravanja

Fulham će se za ulazak u elitni razred engleskog nogometa boriti protiv pobjednika susreta između Middlesbrougha i Astone Ville.
Sport / Nogomet | 15. 05. 2018. u 08:40 Bljesak.info

Nogometaši Fulhama izborili su plasman u finale doigravanja za ulazak u Premiership nakon što su u uzvratnom susretu polufinala na svom Craven Cottageu pobijedili Derby County 2:0 i tako nadoknadili poraz 0:1 iz prve utakmice.

Junak utakmice bio je 17-godišnji Ryan Sessegnon koji je upisao pogodak i asistenciju.

Mladi engleski reprezentativac je doveo londonski sastav u vodstvo u 47. minuti, a potom je u 66. minuti asistirao Dennisu Odoi za vodstvo 2:0, piše Hina.

Fulham će se za ulazak u elitni razred engleskog nogometa boriti protiv pobjednika susreta između Middlesbrougha i Astone Ville. U prvom susretu je Villa na gostovanju slavila 1:0, a uzvrat je 15. svibnja u Birminghamu.

Veliko finale je 26. svibnja na Wembleyju.

Izravan plasman u Premiership izborili su Wolverhampton i Cardiff City.