U igri u 58. minuti

Engleska - SAD: 3-0 na Rooneyevu oproštaju

Strijelci za Englesku bili su Lingard (26), Alexander-Arnold (27) i Wilson (77), a Rooney je u igru ušao u 58. minuti umjesto Lingaarda.
Sport / Nogomet | 16. 11. 2018. u 08:26 Bljesak.info

Sljedeći suparnik hrvatske nogometne reprezentacije u Ligi nacija, Engleska u četvrtak je u prijateljskoj utakmici na Wembleyu u oproštaju Waynea Rooneya svladala SAD sa 3-0 (2-0).

Engleska i Hrvatska igrat će posljednji susret u skupini 4 Lige nacija u nedjelju na Wembleyu od 15 sati. Pobjednik te utakmice osvojit će prvo mjesto u skupini i plasirati se na završni turnir, dok bi remi na završni turnir odveo Španjolsku. U slučaju poraza Hrvatska će natjecanje okončati na posljednjem mjestu u skupini i ispasti u Ligu B, piše Hina.

Njemačka je u Leipzigu svladala Rusiju s uvjerljivih 3-0 (3-0) golovima Sanea (8), Suelea (25) i Gnabryja (40), Češka je kao gost u Gdanjsku bila bolja od Poljske sa 1-0 (0-0) pogotkom Jankta (52), dok su Irska i Sjeverna Irska odigrale 0-0.