Do 66. minute gubili 0:2

Eibar velikim preokretom pobijedio Sevillu

Sevilla je pobjedom mogla doći na samo bod od vodećeg Real, no baskijska momčad je u drugom dijelu susreta kreirala veliki preokret.
Sport / Nogomet | 27. 09. 2019. u 08:35 Bljesak.info

Nogometaši Eibara slavili su u 6. kolu Primere kod kuće velikim preokretom protiv Seville s 3:2 i to nakon što su do 66. minute gubili s 0:2.

Sevilla je pobjedom mogla doći na samo bod od vodećeg Reala, a činilo se da će tako i biti kada su Argentinac Lucas Ocampos (11) i Oliver Torres (32) doveli Andalužane u vodstvo.

No, u drugom dijelu baskijska momčad je napravila pothvat i golovima Fabiana Orellane (66pen), Pedra Leona (77) i José Angela (82) došla do velike pobjede koja ih je podigla s pretposljednje pozicije, javlja Hina.

U drugoj utakmici dana Celta i Espanyol su u Vigu odigrali 1:1. Gosti su vodili golom Adria Pedrose (48) sve do pete minute sudačke nadoknade kada je Celti bod donio Santi Mina.