Serie A

Efektan gol Brekala u slavlju Torina

Brekalo je svoj treći gol u dresu Torina postigao u 8. minuti i to prelijepim volejem.
Sport / Nogomet | 22. 11. 2021. u 23:10 Bljesak.info

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo postigao je gol u domaćoj pobjedi Torina nad Udineseom (2-1) u dvoboju 13. kola Serie A.

Brekalo je svoj treći gol u dresu Torina postigao u 8. minuti i to prelijepim volejem iz daljine.

Na 2-0 je za momčad koju vodi Ivan Jurić povećao Bremer u 48. minuti nakon pravog flipera pred golom Udinesea, a za goste je smanjio Forrestieri (77).

Brekala je u 82. minuti zamijenio Marko Pjaca.

Torino je pobjedom došao na 11. mjesto s 17 bodova, dok je Udinese 15. s 14 bodova.

Verona koju vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor pobijedila je Empoli 2:1.

Tek u drugom dijelu Verona je stigla do vodstva u 49. minuti preko Baraka na asistenciju Lazovića, a stvari na početak (1:1)  vratio je Romagnoli u 67. minuti.

I kad se činilo da će biti podjela bodova, u sudačkoj nadoknadi Veroni je sva tri boda donio Tameze.