Serie A

Džeko strijelac u porazu Rome

Bh. reprezentativac Edin Džeko u 55. je smanjio na 3:1. Bio je to Džekin deseti prvenstveni pogodak ove sezone.
Sport / Nogomet | 02. 02. 2020. u 10:36 Fena

U posljednjem susretu subotnjeg programa talijanske Serie A Sassuolo je na svom terenu svladao Romu rezultatom 4:2.

Domaći su pitanje pobjednika riješili u prvoj trećini utakmice. Francesco Caputo bio je strijelac u 7. i 16. minuti, a u 26. Filip Đuričić pogodio je za 3:1.

Petnaest minut kasnije Roma je ostala s igračem manje na terenu nakon što je Lorenzo Pellegrini dobio drugi žuti karton.

U 73. Roma je dobila priliku iz jedanaesterca, a za 3:2 siguran je bio Jordan Veretout. Ipak, samo minutu kasnije pobjedu Sassuola potvrdio je Jeremie Boga koji je pogodio za konačnih 4:2.

U preostala dva susreta igrana u subotu Bologna je svladala Bresciu 2:1, dok su Cagliari i Parma odigrali 2:2.

Na ljestvici Serie A prvi Juventus ima 51 bod, a drugi Inter 48. Juventus u nedjelju ugošćuje Fiorentinu, a Inter gostuje kod Udinesea.

Treći je Lazio s 46, a četvrta Roma ima 38 bodova.