Playoffs

Dynamo Kijev, Olympiakos i Ferencvaroš se plasirali u Ligu prvaka

U Budimpešti, na utakmici između Ferencvaroša i Moldea mreže su mirovale, a pošto je prvi duel završen rezultatom 3:3, Mađari su se na kraju plasirali u grupnu fazu Lige prvaka zbog golova u gostima.
Sport / Nogomet | 29. 09. 2020. u 23:08 Bljesak.info

U utorak navečer odigrana su tri revanš meča play-offa Lige prvaka. Prošli su Dinamo Kijev, Ferencvaroš i Olimpyakos.

Golovi su viđeni  jedino u Kijevu gdje je Dynamo rezultatom 3:0 deklasirao belgijski Gent i plasirao se u grupnu fazu Lige prvaka.

Buyalskyy je u devetoj minuti pogodio za 1:0, a De Pena u 36. s bijele točke za 2:0, a sve je bilo gotovo nakon što je u 49. minuti Rodrigues sa još jednog penala za domaće pogodio za konačnih 3:0.

Kijevljani su i u prvoj utakmici, na gostovanju u Belgiji, bili uspješniji od Genta (2:1).

Golova nije bilo ni u duelu Omonije i Olympiakosa u Nikoziji. Grci su s 2:0 doputovali na Cipar, pa im je ovih 0:0 bilo sasvim dovoljno za plasman u grupnu fazu najelitnijeg klupskog natjecanja na svijetu.

Ostali revanši na programu su u srijedu navečer, a sastaju se Midtjyland - Slavia Prag (prva utakmica 0:0), PAOK - Krasnodar (prva utakmica 1:2) i Salzburg - Maccabi Tel Aviv (prva utakmica 2:1).