Copa del Rey

Drugoligaš izbacio Sevillu

Junak pobjede Mirandesa bio je Brazilac Matheus Barrozo koji je postigao prva dva gola na utakmici u 7. i 30. minuti.
Sport / Nogomet | 31. 01. 2020. u 08:50 Bljesak.info

Nogometaši drugoligaša Mirandesa iznenađujuće su u osmini finala Španjolskog kupa izbacili Sevillu svladavši ju na svom terenu sa 3-1 (2-0).

Junak pobjede Mirandesa bio je Brazilac Matheus Barrozo koji je postigao prva dva gola na utakmici u 7. i 30. minuti. Na 3-0 povisio je Alvaro Rey u 85., da bi poraz Seville tek ublažio Nolito u 90. minuti.

Ranije u četvrtak Barcelone je na svom Camp Nou uvjerljivo nadigrala Leganes sa 5-0 (2-0). Barcelona je put ka pobjedi utrla ranim pogotkom Griezmanna (4), na 2-0 povisio je Lenglet (27), da bi se u nastavku u strijelce upisali Messi (59, 89) dvaput i Arthur (77) jednom. Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 61. minute te je asistirao Messiju za posljednji pogodak na susretu, javlja Hina.

Još ranije su se u četvrtfinale plasirali Athletic Bilbao, Valencia, Villarreal, Real Sociedad, Real Madrid i Granada.