Europska liga

Dinamo zasad zna tri potencijalna protivnika u četvrtfinalu

Poznata su prva četiri četvrtfinalista Europske lige, a to su Dinamo Zagreb, Arsenal, Granada i Roma. Osim Dinama, svi su posao riješili već u prvoj utakmici.
Sport / Nogomet | 18. 03. 2021. u 22:23 Bljesak.info

Do ovoga trenutka poznata su prva tri moguća protivnika Dinama u četvrtfinalu Europske lige, a to su Arsenal, Granada i Roma.

Roma je slavila i uzvratu protiv Šahtara. Nakon 3:0 u Rimu, danas su u Kijevu slavili 2:1 golovima Mayorala u 48. i 72. minuti, dok je za Ukrajince pogodio Moraes u 59. minuti.

Istim rezultatom završila je utakmica u Budimpešti gdje Molde bio bolji od Granade, no Španjolci su prošli dalje zbog 2:0 iz prve utakmice.

Vallejo je u 29. zabio autogol za 1:0 domaćina, dok je Soldado izjednačio u 72., da bi konačnih 2:1 postavio Hestad u 90. minuti.

Do pirove pobjede na Emiratesu 1:0 stigao je Olympiakos golom El Arabija, no Arsenal ide dalje zbog 3:1 iz prve utakmice.

Dinamo će protivnika saznati u petak, 19.3.2021. Ždrijeb u švicarskom Nyonu počinje u 13 sati.