Osijek

Dinamo izgubio: Završili utakmicu s osam igrača na terenu, Bjelica dobio crveni i salve uvreda

Zagrebački je sastav utakmicu okončao sa samo osam igrača na terenu
Sport / Nogomet | 16. 02. 2020. u 17:42 Net.hr

U derbiju 22. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin svladao Dinamo sa 1-0 (0-0). Strijelac jedinog gola bio je Mirko Marić iz kaznenog udarca u 77. minuti. Kazneni udarac skrivio je stoper Dinama Dino Perić koji je neoprezno startao na Marića u svom kaznenom prostoru udarivši ga po petama.

Dinamo je u tim trenucima već bio s igračem manje jer je u 67. minuti isključen Dilaver koji je dobio dva žuta kartona.

Zagrebački je sastav utakmicu okončao sa samo osam igrača na terenu jer je pred kraj dvoboja zbog ozljede s terena izašao Perić, a trener Bjelica je ranije iskoristio sve tri izmjene, dok je u posljednjoj minuti sudačke nadoknade zbog drugog žutog kartona isključen i Stojanović.

Uz to isključen je i sam Nenad Bjelica zbog neprimjerenog ponašanja.

Usprkos ovom porazu Dinamo je ostao uvjerljivo vodeći na ljestvici sa 53 boda, 12 više od drugog Hajduka, dok je Osijek stigao na treće mjesto sa 38 bodova, jednim više od četvrte Rijeke koja od 17.30 sati gostuje kod Gorice.