Dramatično na Pecari

Široki u samoj završnici do pobjede nad Zrinjskim!

Široki Brijeg svladao je Zrinjski s 2:1, tako se na identičan način revanširajući Zrinjskom za onaj poraz od prije mjesec dana.
Sport / Nogomet | 13. 12. 2020. u 18:40 S.B. | Bljesak.info

U sjajnoj utakmici Široki Brijeg je slavio s 2:1 i tako iz drugog plana došao do treće pozicije na ljestvici.

Široki je poveo u 18. minuti nakon što je sudac Adis Mulahasanović ocijenio da je Trebotić napravio prekršaj u svom šesnaestercu. Siguran realizator s bijele točke bio je Dino Ćorić.

Bljesak.info / Dino Ćorić realizirao jedanaesterac

U drugom dijelu Zrinjski je na 1:1 izjednačio nakon kornera. Nemanja Bilbija je skrenuo loptu, a mrežu pogodio Anes Mašić.

I kad se činilo da će dva hercegovačka kluba podijeliti bodove, Široki je došao do pobjede. U 89. minuti Ikić je ubacio a Viktor Angelov pogodio za 2:1.

Inače, bila je to sjajna utakmica u kojoj su briljirali vratari obje momčadi. Ivan Brkić skinuo je dva zicera Pervanu, a na drugoj strani istaknuo se i Dario Miškić koji je spasio svoja vrata u nekoliko navrata.

Bljesak.info / Miškić ispred Ivančića

Široki je tako godinu završio s četiri pobjede iz pet utakmica i proljetni dio čekat će s pozicije koja garantira Europu na ljeto.