"Made by Grunf"

Čuvena preciznost: Meč Švicarske i Litve kasnio zbog bizarnog propusta domaćina

Susret, koji se igrao u Sankt Gallenu, kasnio je nekih 15-ak minuta nakon što su delegati UEFA-e prlikom rutinske provjere utvrdili kako dimenzije na jednom od golova nisu u skladu s propisanim.
Sport / Nogomet | 29. 03. 2021. u 06:45 Bljesak.info

Tko bi rekao da se ovako nešto može dogoditi pedantnim Švicarcima...

Kvalifikacijski susret za SP 2022. godine u Kataru između Švicarski i Litve kasnio je iz prilično bizarnog, a prije svga začuđujućeg razloga.

Točnije, na jednom od golova stative su bile za 10-15 centimetara više!?

Delegat koji se zatekao na lokaciji odredio je zamjenu gola, a sreća je da su imali zamjenski te je nakon relativno podnošljivih 15-ak minuta razriješena sporna situacija.

Švicarci utakmicu dobili rezultatom 1:0, ali znakovito je to da se njima, koji su odavno postali sinonim za točnost i pedantnost, dogodi ovakva omaška...

Od sada će umjesto one 'precizan kao švicarski sat', više vrijediti vic o crnom i bijelom konju, koje vlasnik nikako nije mogao razlikovati, premda je bijeli bio 15-tak centimetara viši od crnog :).