Zbunjeni u magli

Crvenim vragovima srušeni snovi o naslovu?

Nakon ovog remija u gustoj magli, mala će utjeha navijačima Vragova biti činjenica da ni 12. put u Premier ligi nisu izgubili na gostovanju kod Crystal Palacea.
Sport / Nogomet | 03. 03. 2021. u 23:27 Bljesak.info

Crystal Palace i Manchester United odigrali su u 27. kolu Premier lige na Selhurst Parku bez golova 0:0.

Nije to bila utakmica u kojoj su gledatelji mogli uživati, a vidjeli smo samo tri udarca u okvir gola. Inače, u drugom poluvremenu igralo se po gustoj magli.

Mala će utjeha navijačima Vragova može biti činjenica da ni 12. put u Premier ligi nisu izgubili na gostovanju kod Crystal Palacea. Sada na Selhurst Parku imaju osam pobjeda i četiri remija,

United ostaje drugi s 51 bodom, 14 manje od vodećeg Manchester Cityja, dok je Crystal Palace 13. s 34 bodova.

Leicester je drugo kolo u nizu bez pobjede, ovog puta odigrali su 1:1 kod Burnleya.

Burnley je Lisice šokirao već u 4. minuti kada je pogodio Vydra. Gosti su do izjednačanje stigli sjajnim golom Iheanacha u 34. minuti.

Prilika je bila na obje strane, a goste je drugog uzastopnog poraza s nekoliko sjajnih intervencija spasio Kasper Schmeichel.

Leicester je treći s 50 bodova, 15 manje od vodećeg Manchester Cityja. Burnley je 15. s 29.

Fenjeraš Sheffield United je s 1:0 slavio protiv Aston Ville.

Gol odluke zabio je McGoldrick u 30. minuti, a gostima nije pomoglo ni što su igrali s igračem više od 57. minute kada je isključen Jagielka.

Sheffield je posljednji s 11 bodova, 15 manje od bodova spasa, dok je Aston Villa deveta s 39 bodova.